  • F845DR683M760C
F845DR683M760C
advertisement
Manufacturer No:
F845DR683M760C
HK JDW NO:
417-F845DR683M760C
Package:
Datasheet:
F845DR683M760C
Description:
Cap Film Suppression X1 0.068uF 1500VDC/760VAC PP 20% (26 X 10.5 X 19mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F845DR683M760C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    5.8
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    NRND
  • Type
    Interference Suppression
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1500VDC|760VAC