  • F841AP223M330A
F841AP223M330A
advertisement
Manufacturer No:
F841AP223M330A
HK JDW NO:
417-F841AP223M330A
Description:
22nF Film Capacitor 20% Radial
Step5Bar-code shipping tag
F841AP223M330A
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    22nF
  • Depth
    6mm
  • Lead Pitch
    10mm
  • Dielectric
    PP
  • Lead Diameter
    600 μm
  • Length
    13mm