  • F611RU187M100Z
F611RU187M100Z
advertisement
Manufacturer No:
F611RU187M100Z
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F611RU187M100Z
Package:
Datasheet:
F611RU187M100Z
Description:
Cap Film 180uF 100V PET 20% (41 X 30 X 45mm) Radial Wound 37.5mm 105°C Automotive Pizza
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F611RU187M100Z
  • Packaging
    Pizza
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    100VDC|63VAC