  • F611BE474K250C
F611BE474K250C
advertisement
Manufacturer No:
F611BE474K250C
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F611BE474K250C
Package:
Datasheet:
F611BE474K250C
Description:
Cap Film 0.47uF 250V PET 10% (18 X 5.5 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 105°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F611BE474K250C
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    250VDC|160VAC