  • F60C500V3AS
F60C500V3AS
advertisement
Manufacturer No:
F60C500V3AS
HK JDW NO:
3283-F60C500V3AS
Description:
Electric Fuse, Fast Blow, 3A, 500VAC, 500VDC, Inline/holder