  • F60C500V30AS
F60C500V30AS
advertisement
Manufacturer No:
F60C500V30AS
HK JDW NO:
3283-F60C500V30AS
Description:
Electric Fuse, 30A, 500VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder