  • F60C500V2A
F60C500V2A
advertisement
Manufacturer No:
F60C500V2A
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-F60C500V2A
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, 2A, 500VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder