  • F601JU124K400C
F601JU124K400C
advertisement
Manufacturer No:
F601JU124K400C
HK JDW NO:
417-F601JU124K400C
Description:
120nF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
F601JU124K400C
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    120nF
  • Lead Pitch
    5mm