  • F601DM475K100C
F601DM475K100C
advertisement
Manufacturer No:
F601DM475K100C
HK JDW NO:
417-F601DM475K100C
Description:
4.7μF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
F601DM475K100C
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7μF
  • Lead Pitch
    22.5mm