  • F601DD335K063C
F601DD335K063C
advertisement
Manufacturer No:
F601DD335K063C
HK JDW NO:
417-F601DD335K063C
Datasheet:
F601DD335K063C
Description:
3.3μF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
F601DD335K063C
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3μF
  • Lead Pitch
    22.5mm