  • F601AP105K100C
F601AP105K100C
advertisement
Manufacturer No:
F601AP105K100C
HK JDW NO:
417-F601AP105K100C
Package:
Datasheet:
F601AP105K100C
Description:
Cap Film 1uF 100V PET 10% (13 X 6 X 12mm) Radial 10mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F601AP105K100C
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.3
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    100VDC|63VAC