  • F601AH105J063L
F601AH105J063L
advertisement
Manufacturer No:
F601AH105J063L
HK JDW NO:
417-F601AH105J063L
Description:
1μF Film Capacitor 5% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
F601AH105J063L
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1μF
  • Lead Pitch
    10mm