  • F464DI123F2K5L
F464DI123F2K5L
advertisement
Manufacturer No:
F464DI123F2K5L
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F464DI123F2K5L
Package:
Datasheet:
F464DI123F2K5L
Description:
Cap Film 0.012uF 2500V PP 1% (26 X 7 X 16mm) Radial Wound 22.5mm 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F464DI123F2K5L
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    Pulse and DC Transient Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    2500VDC|900VAC