  • F462DU334K1K0L
F462DU334K1K0L
advertisement
Manufacturer No:
F462DU334K1K0L
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F462DU334K1K0L
Package:
Datasheet:
F462DU334K1K0L
Description:
Cap Film 0.33uF 1000V PP 10% (26 X 13 X 22mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F462DU334K1K0L
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse and DC Transient Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1000VDC|300VAC