  • F426JL333J400C
F426JL333J400C
advertisement
Manufacturer No:
F426JL333J400C
HK JDW NO:
417-F426JL333J400C
Package:
Datasheet:
F426JL333J400C
Description:
Cap Film 0.033uF 400V PP 5% (7.2 X 4.5 X 9mm) Radial 5mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F426JL333J400C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.4
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    NRND
  • Type
    Pulse
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    400VDC|220VAC