  • F426JJ473J250L
F426JJ473J250L
advertisement
Manufacturer No:
F426JJ473J250L
HK JDW NO:
417-F426JJ473J250L
Package:
Datasheet:
F426JJ473J250L
Description:
Cap Film 0.047uF 250V PP 5% (7.2 X 3.5 X 8mm) Radial 5mm 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F426JJ473J250L
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    250VDC|160VAC