  • F426JJ333F100L
F426JJ333F100L
advertisement
Manufacturer No:
F426JJ333F100L
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F426JJ333F100L
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
33nF Film Capacitor 1% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
F426JJ333F100L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    33nF
  • Lead Pitch
    5mm