  • F4100R66.6667MHZ
F4100R66.6667MHZ
advertisement
Manufacturer No:
F4100R66.6667MHZ
HK JDW NO:
310-F4100R66.6667MHZ
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
F4100R66.6667MHZ
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    4
  • Frequency
    66.6667MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF