  • F3SJ-A1220P25
F3SJ-A1220P25
advertisement
Manufacturer No:
F3SJ-A1220P25
HK JDW NO:
607-F3SJ-A1220P25
Package:
Datasheet:
Description:
F3SJ-A1220P25
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F3SJ-A1220P25
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Series
    F3SJ-A
  • Feature
    Blanking, Muting Function
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Ingress Protection
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Protections
    Hand
  • Detection Capability
    25mm
  • Operating Range
    0.2m ~ 9.0m
  • Protective Height
    1220mm
  • Number of Beams
    61
  • Beam Pitch
    20mm