  • F03A250V8AS
F03A250V8AS
advertisement
Manufacturer No:
F03A250V8AS
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-F03A250V8AS
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, 8A, 250VAC, 100A (IR), Inline/holder