  • EZPV1B156MTS
EZPV1B156MTS
advertisement
Manufacturer No:
EZPV1B156MTS
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-EZPV1B156MTS
Package:
Datasheet:
EZPV1B156MTS
Description:
Cap Film 15uF 1100V PP 10% (57 X 25 X 40mm) Plastic Rectangular Can 52.5mm 0.0137 Ohm 105°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EZPV1B156MTS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    84
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PC Pin
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1100VDC