  • EZPQ33106LTB
EZPQ33106LTB
advertisement
Manufacturer No:
EZPQ33106LTB
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-EZPQ33106LTB
Package:
Datasheet:
EZPQ33106LTB
Description:
Cap Film 10uF 330VAC PP 5% (41.5 X 30 X 50.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.0109 Ohm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EZPQ33106LTB
    Select All
  • Product Weight (g)
    100
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    330VAC