  • EXH150SFU
EXH150SFU
advertisement
Manufacturer No:
EXH150SFU
HK JDW NO:
446-EXH150SFU
Package:
Datasheet:
EXH150SFU
Step5Bar-code shipping tag
EXH150SFU
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to EXH150SFU.
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Termination
    SFU
  • Power - Max
    50W
  • Frequency Range
    145MHz~155MHz
  • Frequency Group
    VHF f < 300MHz
  • Frequency (Center/Band)
    150MHz
  • Height (Max)
    10.500 266.70mm