  • EXH150SFK
EXH150SFK
advertisement
Manufacturer No:
EXH150SFK
HK JDW NO:
446-EXH150SFK
Package:
Datasheet:
EXH150SFK
Step5Bar-code shipping tag
EXH150SFK
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to EXH150SFK.
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Termination
    SFK
  • Power - Max
    50W
  • Frequency Range
    145MHz~155MHz
  • Frequency Group
    VHF f < 300MHz
  • Frequency (Center/Band)
    150MHz
  • Height (Max)
    10.500 266.70mm