  • EXB-U34913JV
EXB-U34913JV
advertisement
Manufacturer No:
EXB-U34913JV
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-EXB-U34913JV
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EXB-U34913JV
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    91kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    50V
  • Number of Resistors
    2
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    63mW
  • Height
    500μm
  • Length
    1.6mm
  • Width
    1.6mm