  • EXB-U2H512JV
EXB-U2H512JV
advertisement
Manufacturer No:
EXB-U2H512JV
HK JDW NO:
590-EXB-U2H512JV
Step5Bar-code shipping tag
EXB-U2H512JV
  • Size / Dimension
    0.150Lx0.063W 3.80mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    5.1kOhm
  • Power Per Element
    63mW
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C