  • EXB-34V752JV
EXB-34V752JV
advertisement
Manufacturer No:
EXB-34V752JV
HK JDW NO:
590-EXB-34V752JV
Datasheet:
EXB-34V752JV
Step5Bar-code shipping tag
EXB-34V752JV
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.063W 1.60mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    7.5kOhm
  • Working Voltage
    50V
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm