  • EXB-28N300JX
EXB-28N300JX
advertisement
Manufacturer No:
EXB-28N300JX
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-EXB-28N300JX
Package:
Molded
Step5Bar-code shipping tag
EXB-28N300JX
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    5%
  • Number of Terminations
    8
  • Termination
    Convex
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    30Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Terminal Pitch
    500μm
  • Number of Resistors
    4
  • Length
    2mm