  • ETMA135667UC-P51-WP
ETMA135667UC-P51-WP
advertisement
Manufacturer No:
ETMA135667UC-P51-WP
Manufacturer:
CUI
HK JDW NO:
193-ETMA135667UC-P51-WP
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ETMA135667UC-P51-WP
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Weight
    635.029318g
  • Published
    2015
  • Connector Type
    Power
  • Max Operating Temperature
    40°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Approval Agency
    CB, CE, cURus
  • Max Output Current
    6.67A
  • Power Dissipation-Max
    110W
  • Voltage - Output
    13.5V
  • Cord Length
    1.050036m
  • Height
    38.608mm
  • Length
    169.926mm
  • Width
    64.77mm