  • ET2432-019
ET2432-019
advertisement
Manufacturer No:
ET2432-019
Manufacturer:
Triad Magnetics
HK JDW NO:
814-ET2432-019
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet:
ET2432-019
Description:
GLOVE, POLYAMIDE, L/FREE, PU, SIZE 6 - More Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ET2432-019
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -20°C~105°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Series
    ET
  • Size / Dimension
    0.767Lx1.040W 19.48mmx26.42mm
  • Feature
    ESD
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Depth
    19.48mm
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Approval Agency
    CSA, IEC, UL
  • Inductance
    24 mH
  • Element Configuration
    Dual
  • Max DC Current
    900mA
  • Filter Type
    Power Line
  • Rated Current
    0.6A
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.6Ohm
  • Current Rating (Max)
    600mA
  • Inductance @ Frequency
    24mH @ 10kHz
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    30.988mm
  • Width
    19.5mm