  • ESD-FPL-45.2-8
ESD-FPL-45.2-8
advertisement
Manufacturer No:
ESD-FPL-45.2-8
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-ESD-FPL-45.2-8
Package:
Datasheet:
Description:
NI-ZN FOR FLAT CABLE, BARE 40.0
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ESD-FPL-45.2-8
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mounting Type
    Free Hanging
  • Material
    NIZn
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Flat
  • Design
    Solid
  • Outer Dimension
    1.780 W x 0.256 H (45.20mm x 6.50mm)
  • Length
    0.315 8.00mm
  • Diameter - Inner
    1.575 W x 0.051 H (40.00mm x 1.30mm)