  • ESD-FPL-14.5-10
ESD-FPL-14.5-10
advertisement
Manufacturer No:
ESD-FPL-14.5-10
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-ESD-FPL-14.5-10
Description:
NI-ZN FOR FLAT CABLE, BARE 11.0
Step5Bar-code shipping tag
ESD-FPL-14.5-10
    Select All
  • Factory Lead Time
    23 Weeks
  • Mounting Type
    Free Hanging
  • Material
    NIZn
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Flat
  • Design
    Solid
  • Outer Dimension
    0.571 W x 0.108 H (14.50mm x 2.75mm)
  • Length
    0.394 10.00mm
  • Diameter - Inner
    0.433 W x 0.031 H (11.00mm x 0.80mm)