  • ES2000-NO.3-B8-0-65MM
ES2000-NO.3-B8-0-65MM
advertisement
Manufacturer No:
ES2000-NO.3-B8-0-65MM
HK JDW NO:
798-ES2000-NO.3-B8-0-65MM
Package:
Description:
Heat Shrink Tubing ST Polyolefin Black Thin Loose Piece
Step5Bar-code shipping tag
ES2000-NO.3-B8-0-65MM
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~130°C
  • Shrink Temperature
    110°C
  • Length
    0.213' 65.00mm 2.56
  • Diameter - Inner, Supplied
    0.427 (10.85mm)
  • Diameter - Inner, Recovered
    0.095 (2.41mm)
  • Recovered Wall Thickness
    0.075 1.91mm