  • ES1000-NO.4B7X130MMCS7721
ES1000-NO.4B7X130MMCS7721
advertisement
Manufacturer No:
ES1000-NO.4B7X130MMCS7721
HK JDW NO:
798-ES1000-NO.4B7X130MMCS7721
Package:
Description:
HEATSHK TUBING 4:1 17.7DIA 130MM
Step5Bar-code shipping tag
ES1000-NO.4B7X130MMCS7721
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~130°C
  • Shrink Temperature
    110°C
  • Length
    0.427' 130.00mm 5.12
  • Diameter - Inner, Supplied
    0.700 (17.78mm)
  • Diameter - Inner, Recovered
    0.175 (4.45mm)
  • Recovered Wall Thickness
    0.095 2.41mm