  • ERZ-V05V431CS
ERZ-V05V431CS
advertisement
Manufacturer No:
ERZ-V05V431CS
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ERZ-V05V431CS
Package:
Datasheet:
ERZ-V05V431CS
Description:
Var 275VAC/350VDC 800A 430V Radial Bulk