  • ERL6233R000JKBF1
ERL6233R000JKBF1
advertisement
Manufacturer No:
ERL6233R000JKBF1
HK JDW NO:
873-ERL6233R000JKBF1
Description:
33Ohms, 2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERL6233R000JKBF1
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.230Diax0.562L 5.84mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    33Ohms
  • Power (Watts)
    2W