  • ERL3297K600FKEK500
ERL3297K600FKEK500
advertisement
Manufacturer No:
ERL3297K600FKEK500
HK JDW NO:
873-ERL3297K600FKEK500
Description:
97.6kOhm, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERL3297K600FKEK500
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.190Diax0.562L 4.83mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    97.6kOhm
  • Power (Watts)
    1W