  • ERL209R0900FKEK500
ERL209R0900FKEK500
advertisement
Manufacturer No:
ERL209R0900FKEK500
HK JDW NO:
873-ERL209R0900FKEK500
Step5Bar-code shipping tag
ERL209R0900FKEK500
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.138Diax0.375L 3.51mmx9.53mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    9.09Ohm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W