  • ERL204K6400GKEA500
ERL204K6400GKEA500
advertisement
Manufacturer No:
ERL204K6400GKEA500
HK JDW NO:
873-ERL204K6400GKEA500
Step5Bar-code shipping tag
ERL204K6400GKEA500
  • Factory Lead Time
    34 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.138Diax0.375L 3.51mmx9.53mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    4.64kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W