  • ERL07215K00FKEK500
ERL07215K00FKEK500
advertisement
Manufacturer No:
ERL07215K00FKEK500
HK JDW NO:
873-ERL07215K00FKEK500
Step5Bar-code shipping tag
ERL07215K00FKEK500
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Moisture Resistant
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    215kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W