  • ERL0720M000JNR6100
ERL0720M000JNR6100
advertisement
Manufacturer No:
ERL0720M000JNR6100
HK JDW NO:
873-ERL0720M000JNR6100
Description:
20MOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERL0720M000JNR6100
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±350ppm/°C
  • Resistance
    20MOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W