  • ERL05976K00FKEK500
ERL05976K00FKEK500
advertisement
Manufacturer No:
ERL05976K00FKEK500
HK JDW NO:
873-ERL05976K00FKEK500
Step5Bar-code shipping tag
ERL05976K00FKEK500
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    976kOhms
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W