  • ERJ-U1TJ470U
ERJ-U1TJ470U
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U1TJ470U
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ERJ-U1TJ470U
Package:
Datasheet:
Description:
Thick Film, 47Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U1TJ470U
    40.511469mg
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    47Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Current Rating
    2A
  • Length
    6.4mm
  • Width
    3.2mm