  • ERJ-U1TJ1R3U
ERJ-U1TJ1R3U
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U1TJ1R3U
HK JDW NO:
590-ERJ-U1TJ1R3U
Package:
Datasheet:
ERJ-U1TJ1R3U
Description:
Thick Film, 1.3Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U1TJ1R3U
    12 Weeks
  • Weight
    40.511469mg
  • Tolerance
    5%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    1.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    1W
  • Current Rating
    2A
  • Case Code (Metric)
    6432
  • Case Code (Imperial)
    2512
  • Height
    600μm
  • Length
    6.4mm
  • Width
    3.2mm