  • ERJ-U1TJ114U
ERJ-U1TJ114U
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U1TJ114U
HK JDW NO:
590-ERJ-U1TJ114U
Package:
Datasheet:
ERJ-U1TJ114U
Description:
Thick Film, 110kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U1TJ114U
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Resistance
    110kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    1W
  • Current Rating
    2A
  • Length
    6.4mm
  • Width
    3.2mm