  • ERJ-U1TF6802U
ERJ-U1TF6802U
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U1TF6802U
HK JDW NO:
590-ERJ-U1TF6802U
Package:
2512
Datasheet:
ERJ-U1TF6802U
Description:
68kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U1TF6802U
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    2512
  • Packaging
    Cut Tape
  • Published
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Resistance
    68kOhm
  • Power Rating
    1W
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Current Rating
    2A