  • ERJ-U14D37R4U
ERJ-U14D37R4U
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U14D37R4U
HK JDW NO:
590-ERJ-U14D37R4U
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
ERJ-U14D37R4U
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U14D37R4U
    12 Weeks
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ERJ
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Feature
    Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    37.4Ohm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm