  • ERJ-U08F8450V
ERJ-U08F8450V
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U08F8450V
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ERJ-U08F8450V
Package:
Datasheet:
ERJ-U08F8450V
Description:
Thick Film, 845Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U08F8450V
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    845Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    250mW
  • Current Rating
    2A
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm