  • ERJ-U08F4420V
ERJ-U08F4420V
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U08F4420V
HK JDW NO:
590-ERJ-U08F4420V
Package:
Datasheet:
ERJ-U08F4420V
Description:
Thick Film, 442Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U08F4420V
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Resistance
    442Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    250mW
  • Current Rating
    2A
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm