  • ERJ-U03F9763V
ERJ-U03F9763V
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U03F9763V
HK JDW NO:
590-ERJ-U03F9763V
Package:
Datasheet:
ERJ-U03F9763V
Description:
Thick Film, 976kOhm, 1%,
Quantity:
In Stock : 12795
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U03F9763V
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Resistance
    976kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    75V
  • Power Rating
    100mW
  • Current Rating
    1A
  • Case Code (Imperial)
    0603
  • Length
    1.6mm